Putujeme autobusom

Ak sa rozhodnete cestovať autobusom zo svojej farnosti, sledujte informácie vo farských oznamoch, či vaša farnosť bude sama objednávať autobus na Národný pochod za život.

Ak nie, vyberte si z nasledujúcich možností.

Pokiaľ sa chcete zúčastniť aj na sv. omši v Bratislave-Inchebe so začiatkom o 10.00,
zaregistrujte sa do 18. septembra  na cestu autobusmi, ktoré bude objednávať Žilinská diecéza. Nástup doautobusu bude možný v Žiline, presné miesto a presný čas odchodu včas oznámime zaregistrovaným. (Predbežný čas odchodu od 6.00 do 7.00)

V rámci registrácie získate aj darčekovú poukážku v hodnote 3,- € na kúpu unikátneho manželského plánovacieho kalendár na rok 2020. Viac o kalendári si môžete pozrieť TU.

Informáciu o vašej registrácii poskytneme aj organizátorom Národného pochodu za život,
kvôi lepšiemu zabezpečeniu organizácie podujatia. 


Pokiaľ sa neplánujete zúčastniť na sv. omši v Bratislave-Inchebe so začiatkom o 10.00, 

zaregistrujte sa do 18. septembra na cestu autobusmi, ktoré bude objednávať Žilinská diecéza. Nástup doautobusu bude možný v Žiline, presné miesto a presný čas odchodu včas oznámime zaregistrovaným. (Predbežný čas odchodu od 9.00 do 10.00)

Pri využití tejto alternatívy bude možné sa zúčastniť na sv. omši pre rodiny s deťmi a pútnikov zo Žilinskej diecézy so začiatkom o 12.30 v Kostole Panny Márie Snežnej na Kalvárii. 

Cena spiatočného lístka na jednu osobu (bez ohľadu na vek, t.j. bez možnosti zliav): 18,- €

V rámci registrácie získate aj darčekovú poukážku v hodnote 3,- € na kúpu unikátneho manželského plánovacieho kalendára na rok 2020. Viac o kalendári si môžete pozrieť TU

Informáciu o vašej registrácii poskytneme aj organizátorom Národného pochodu za život,
kvôi lepšiemu zabezpečeniu organizácie podujatia.